top of page
Meklē mūs arī internetveikalā
www.austrisveikals.lv

(preču piegāde līdz mājām)
bgImage

Par veikalu tīklu "Austris"

Sekojiet jaunumiem Facebook

"Austris" ir vietējie pārtikas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības veikali Valmierā. Savu darbību Valmierā mēs sākām vairāk nekā pirms 20 gadiem ar vienu veikalu. Laikam ejot un gūstot atsaucību no klientiem, esam izvērsuši savu veikalu tīklu līdz 8 veikaliem, tai skaitā kulinārijas cehu un gaļas cehu.

Paplašinot savu darbību, un, lai varētu saviem klientiem piedāvāt plašāku sortimentu un konkurētspējīgus piedāvājumus, mēs esam pievienojušies SIA "Latvijas Tirgotāju savienība" jeb LatS zīmolam.

Veikala Austris komanda kā misiju savā darbībā uzskata: "Apmierināts pircējs, gandarīts un iedvesmots darbinieks!''

Lai veicinātu klientu apmierinātību, strādājam šādos virzienos: 

 

  • Cena 

  • Preču piedāvājums 

  • Apkalpošana veikalā 

bgImage

Austris devīze ir:
"Iepērcies ar prieku!''

Kulinārijas izstrādājumi

Kulinārijas izstrādājumi

Veikals Austris var lepoties ne tikai ar izveidotu mazumtirdzniecības veikalu tīklu Valmierā, bet arī ar pašu ražotiem kulinārijas izstrādājumiem!Austra prasmīgie kulināri lutinās Jūs ar garšīgiem ēdieniem gan svētkos, gan ikdienā!

Piedāvājam arī izveidot dažādas plates Jūsu svētku galdam!Sīkāku informāciju par cenām un piedāvājumu, kā arī veikt pasūtījumu savam svētku galdam varat uzzināt šeit.

Gaļas cehs

Gaļas cehs

Esam lepni arī par mūsu izveidoto gaļas cehu, jo saviem pircējiem varam nodrošināt svaigu gaļu no cūciņām, kas augušas Latvijā.

Austra gaļas cehs nodrošina visus veikalus ar svaigu gaļu katru dienu! Vasaras sezonā lutinām ar valmieriešiem tik ļoti iecienīto '''Dāldera'' šašliku. 

Katru gadu sākoties vasaras sezonai, mēs domājam par savu pircēju, lai piedāvātu jaunus un jaunus produktus, kas paredzēti pagatavošanai uz grila Jūsu svētkos, piknikos un izbraukumos pie dabas. Piedāvājumā mums ir cūkgaļas šašliks, steiki, ribiņas un arī dažādi vistas gaļas grilējamie produkti.

Vairāk informācijas un veikt lielākus pasūtījumus savam piknikam var šeit.

Austris Veikals Valmierā - gaļas cehs
Klientu karte

Klientu karte "Austris"

Izmantojiet iespēju ietaupīt!

Piesakieties uz mūsu klientu karti! Mūsu klientu karšu ieguvumi:

  • Pastāvīgi akciju piedāvājumi.
  • Papildus atlaides katram pirkumam.
  • Personīgas akciju atlaides.

Pieteikties klientu kartes saņemšanai variet jebkurā no mūsu 8 veikaliem.

Veikals Austris Valmierā - klienta karte
Atsauksmes un ierosinājumi
bgImage

Atsauksmes un ierosinājumi

Cienījamie klienti!

Veikals Austris pievērš īpašu uzmanību klientu apkalpošanas kvalitātei – mēs rūpējamies, lai Jūs varētu saņemt sev nepieciešamos produktus ik dienas, kā arī, kas ne mazāk svarīgi – patīkama apkalpošana veikalā no mūsu darbiniekiem. 

Lai nodrošinātu labu apkalpošanas līmeni, ļoti svarīgs ir Jūsu vērtējums un ieteikumi. Tāpēc aicinām rakstīt mums savu vērtējumu par veikalu Austris preču piedāvājumu, kā arī jautājumus, ierosinājumus, iebildumus un citas lietas.

Paldies jau iepriekš, veikals Austris komanda!

Paldies, jūsu ziņa ir nosūtīta!

bottom of page